keyboard_capslock

0 532 546 66 55

Daha Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın
Küpeşte Korkuluk Sistemleri : Crn Yapı Dizayn | Bursa Cam Balkon

Küpeşte

Balkonlara, merdivenlere, havuz kenarlarına ve inşaatların birçok bölümüne emniyeti ve hoş bir görünümü sağlamak için yapılır.

Balkon Korkuluk

Günümüz binaların görsel mükemmelliğini, dış görünümlerinin detaylarında saklı olan tasarım ve malzeme oluşturmaktadır. Eşsiz tasarım esnekliği ve teknik özellikleri ile alüminyum, bina girişleri, teras ve balkonlar, merdiven aralıklarında da ihtiyaçları karşılamaktadır. Küpeşte ve korkuluk sistemleri esas itibariyle güvenlik amaçlı binalarda yerini alırken, estetik görünümü ile görsel beğeniyi de beraberinde getirmektedir. Örneğin, küçük bir çocuğun, parmaklıklar arasından kendini sarkıtamaması veya insan(lar)ın yaslanması durumunda yeterli taşıyıcılığa sahip olması gibi.

Genel Uygulama Alanları

Cam ile uygulama
Boru profil ile uygulama
Cam ve boru profil ile uygulama
Perforje Alüminyum Levha ile uygulama
Merdiven Korkuluk

Günümüz binaların görsel mükemmelliğini, dış görünümlerinin detaylarında saklı olan tasarım ve malzemedir. Eşsiz tasarım esnekliği ve teknik özellikleri ile alüminyum, bina girişleri, teras ve balkonlar, merdiven aralıklarında da ihtiyaçları karşılamaktadır. Küpeşte ve korkuluk sistemleri esas itibariyle güvenlik amaçlı binalarda yerini alırken, estetik görünümü ile görsel beğeniyi de beraberinde getirmektedir. Örneğin, küçük bir çocuğun, parmaklıklar arasından kendini sarkıtamaması veya insan(lar)ın yaslanması durumunda yeterli taşıyıcılığa sahip olması gibi.


PAYLAŞ

PAYLAŞ

PAYLAŞ